• English
 • Français
 • Deutsch
 • Русский
 • Português
 • Italiano
 • हिन्दी
 • Español
 • Nederlandse
 • العربية
 • Tiếng Việt
 • ภาษาไทย
 • Bahasa Indonesia
 • বাঙ্গালী
 • Türk

Материјал на маска за јога од TPE

Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd. е производител на Материјал на маска за јога од TPE. Поради нашите големи излез капацитет и силна калапи способност за прилагодување на производството, нашата компанија има извезуваат нашите производи на многу меѓународни пазари. Нашите производи се сертифицирани во согласност со барањата на клиентите.
Опремени со high-end објекти и

Материјал на маска за јога од TPE

од високо квалификувани и искуство професионална компанија thrives за реализација на најдобрите на квалитет на повеќето пристапна цена. Оди напред, ние се обврзат да им дадеме на нашите најдобри во однос на вредноста и задоволството на клиентите.
 • Материјал на маска за јога од TPE - TPE Yoga Mats-Folding
Материјал на маска за јога од TPE - TPE Yoga Mats-Folding Материјал на маска за јога од TPE - TPE Yoga Mats-Folding
Материјал на маска за јога од TPE
модел - TPE Yoga Mats-Folding
TPE Јога Матс-Преклопен
Детален опис на производот
 • Направени од ултралесто и квалитетна ЈП пена.
 • Единствениот дизајн на пена со пени од меки јајца го прави попријатно на отворено.
 • Не содржи никакви токсични материи или штетни материи за човечкото тело.
 • Погоден за употреба во широк спектар на ситуации и апликации:кампување,пешачење,пикник и плажа.
 • Лесно се преклопува,лесен за носење и чување.
 • Прилагодени бои и пакување се достапни.


Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
TPE Yoga Mats-Folding
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Материјал на маска за јога од TPE производителот и Материјал на маска за јога од TPE снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
TPE Yoga Mats-Single layer
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Материјал на маска за јога од TPE производителот и Материјал на маска за јога од TPE снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
TPE Yoga Mats-Double layer
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Материјал на маска за јога од TPE производителот и Материјал на маска за јога од TPE снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
TPE Yoga Mats-Breathable
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Материјал на маска за јога од TPE производителот и Материјал на маска за јога од TPE снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
TPE Mouse Mats
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Материјал на маска за јога од TPE производителот и Материјал на маска за јога од TPE снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Anti-fatigue Mats
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings