• English
 • Français
 • Deutsch
 • Русский
 • Português
 • Italiano
 • हिन्दी
 • Español
 • Nederlandse
 • العربية
 • Tiếng Việt
 • ภาษาไทย
 • Bahasa Indonesia
 • বাঙ্গালী
 • Türk

TPE материјал Јога МАТ

Ние сме Taiwan производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката на богати квалитет TPE материјал Јога МАТ производи. ние имаме повеќе од 8 години специјална производство искуство строга контрола на процесот стандарди. Добредојдени да нарачате нашите производи и ние сме во потрага очекуваме да служат на вашите потреби. Ако имате какви било прашања и сугестии, Ве молиме слободно да контактирајте не.
Клиенти и дистрибутери од целиот свет се добредојдени да преговара со нас за

TPE материјал Јога МАТ

. Ајде да се приклучат на рацете и се стремиме кон просперитет.
 • TPE материјал Јога МАТ - TPE Yoga Mats-Double layer
TPE материјал Јога МАТ - TPE Yoga Mats-Double layer TPE материјал Јога МАТ - TPE Yoga Mats-Double layer TPE материјал Јога МАТ - TPE Yoga Mats-Double layer
TPE материјал Јога МАТ
модел - TPE Yoga Mats-Double layer
TPE Јога Матс-Двоен слој
Детален опис на производот
 • Не-токсичен TPE материјал,без напор,ПВЦ бесплатно или било какви штетни хемикалии.
 • Затворен-клеточната пена може да ја спречи потта и нечистотијата да продира на површината, така што вашата МАТ останува без микробни и без мирис.
 • Двослојниот дизајн овозможува оптимален зафат,одлично амортизирање,двојно-едностран не-лизгава текстура и разновидност на било која површина.
 • Големата еластичност ја избегнува болката и ја намалува случајната повреда предизвикана од вежбање.
 • Лесно се чисти со влажна крпа или благ сапун.
 • Постојат многу вид на шема може да се избере тука.
 • Големина,боја,дебелина и пакување може да се прилагоди.


Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
TPE Yoga Mats-Double layer
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
TPE материјал Јога МАТ производителот и TPE материјал Јога МАТ снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
TPE Yoga Mats-Single layer
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
TPE материјал Јога МАТ производителот и TPE материјал Јога МАТ снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
TPE Yoga Mats-Breathable
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
TPE материјал Јога МАТ производителот и TPE материјал Јога МАТ снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
TPE Yoga Mats-Folding
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
TPE материјал Јога МАТ производителот и TPE материјал Јога МАТ снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
TPE Mouse Mats
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
TPE материјал Јога МАТ производителот и TPE материјал Јога МАТ снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Anti-fatigue Mats
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings