• English
 • Français
 • Deutsch
 • Русский
 • Português
 • Italiano
 • हिन्दी
 • Español
 • Nederlandse
 • العربية
 • Tiếng Việt
 • ภาษาไทย
 • Bahasa Indonesia
 • বাঙ্গালী
 • Türk

Фитнес салони кои се вклопуваат во подот

Како професионален производителот, снабдувачот и извозник со една фабрика во Taiwan, Нашите главни производи вклучуваат сите видови на Фитнес салони кои се вклопуваат во подот производи. Ние се уште инсистираме на одржување на промовирање и менување на вештини за да добиете повеќе подобро одлични производи и нудат прилично услуга за нашите клиенти. Ве молиме слободно да контактирајте не.
Со помош на ефикасен продавач на база ние сме познати во пазарот како водечки веледрогерија и снабдувач на

Фитнес салони кои се вклопуваат во подот

. Овие се фабрикувани од страна на нашите продавачи со користење на премиум класа на суровина и во согласност со параметрите глобалните квалитет.
 • Фитнес салони кои се вклопуваат во подот - Gym mat-Diamond
Фитнес салони кои се вклопуваат во подот - Gym mat-Diamond Фитнес салони кои се вклопуваат во подот - Gym mat-Diamond Фитнес салони кои се вклопуваат во подот - Gym mat-Diamond
Фитнес салони кои се вклопуваат во подот
модел - Gym mat-Diamond
Gym Gym
Детален опис на производот
 • Дијамантската текстура може да обезбеди добра отпорност на лизгање,и добро перниче за намалување на повредените.
 • Погоден за употреба во широк спектар на ситуации и апликации:Wordshop,Фитнес соба,Танц соба,Yoag соба,и комерцијална просторија.
 • Добра еластичност и шок апсорбер за совршен заштита на подот.
 • Не содржи штетни и токсични материјали за човечкото тело.
 • Лесно да се соберат и демонтираат.
 • Вода е доказ и лесно се чисти со влажна крпа или благ сапун.
 • Прилагодени бои,дебелина,слоеви,цврстина,и пакување се достапни.
 • Може да направи два слоја или три слоја различни бои,ако дебелина над 20mm.


Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Gym mat-Diamond
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Фитнес салони кои се вклопуваат во подот производителот и Фитнес салони кои се вклопуваат во подот снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Gym mat-Cross
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Фитнес салони кои се вклопуваат во подот производителот и Фитнес салони кои се вклопуваат во подот снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Gym mat-Tatami
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Фитнес салони кои се вклопуваат во подот производителот и Фитнес салони кои се вклопуваат во подот снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Gym mat-Weave
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Фитнес салони кои се вклопуваат во подот производителот и Фитнес салони кои се вклопуваат во подот снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Gym mat-Iron
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings