• English
 • Français
 • Deutsch
 • Русский
 • Português
 • Italiano
 • हिन्दी
 • Español
 • Nederlandse
 • العربية
 • Tiếng Việt
 • ภาษาไทย
 • Bahasa Indonesia
 • বাঙ্গালী
 • Türk

Пена Kickboard

Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd. е еден од познати имиња кои се вклучени во Taiwan производителот, снабдувачот и извозник на широк спектар на Пена Kickboard кој има висок квалитет и единствена формула. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Нашите производи се прецизно дизајниран со голема грижа од страна на нашите прекрасен тим со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет и тие се совршени да се користи во различни места. Нашата палета е достапен во рефус количества и најмногу конкурентни цени.
Нашите

Пена Kickboard

производи се достапни во различни бои, големини и форми со атрактивни везови. Двете нови и стари клиенти дома и во странство се добредојдени да ја посетите нашата компанија!
 • Пена Kickboard - Kick Board
Пена Kickboard
модел - Kick Board
Удар одбор
Детален опис на производот
 • Изработена од издржлива пена со затворена клеточна пена со висока густина EVA.
 • Нетоксичен,еколошки&разградливи.
 • Лесната и добра пловна помош помагаат во правилна позиција на телото и ја подобруваат техниката на удар.
 • Амонијак без пена EVA.
 • Водата-отпорен материјал ги прави овие душеци супер лесно да се чисти и одржува.
 • Прилагодени бои,дебелина,слоеви,цврстина,и пакување се достапни.


Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Kick Board
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Пена Kickboard производителот и Пена Kickboard снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Knee & Seat Mat
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Пена Kickboard производителот и Пена Kickboard снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Meat Mat
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Пена Kickboard производителот и Пена Kickboard снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Bath Mat
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Пена Kickboard производителот и Пена Kickboard снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Cargo Liner
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings