• English
 • Français
 • Deutsch
 • Русский
 • Português
 • Italiano
 • हिन्दी
 • Español
 • Nederlandse
 • العربية
 • Tiếng Việt
 • ภาษาไทย
 • Bahasa Indonesia
 • বাঙ্গালী
 • Türk

Пена вежба Матс

Како професионален производителот, снабдувачот и извозник со една фабрика во Taiwan, Нашите главни производи вклучуваат сите видови на Пена вежба Матс производи. Нашите во-длабочината на знаење на производите и апликации, заедно со ефикасна и персонализирана услуга ни овозможи да се изгради некогаш трае производи со нашите клиенти и добавувачи. Нашиот асортиман на производи и беспрекорна служби го водеше нашиот бизнис до нови височини. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние сме посветени да ви понуди одличен

Пена вежба Матс

во комбинација со високо квалитетна услуга и конкурентна цена. Исто така и ние може да произведе според вашите одредени стилови. Искрено добредојде вашите добри фирми прават добра соработка со нас!
 • Пена вежба Матс - Gym mat-Tatami
Пена вежба Матс - Gym mat-Tatami Пена вежба Матс - Gym mat-Tatami Пена вежба Матс - Gym mat-Tatami
Пена вежба Матс
модел - Gym mat-Tatami
Gym Gym
Детален опис на производот
 • Текстурата на Татами не само што обезбедува добар отпор на лизгање,но, исто така, обезбеди добра перница за да се спречи оштетување на луѓето.
 • Погоден за употреба во широк спектар на ситуации и апликации:Теретана,Јоду соба,Tae Kwon Do Room,Јога соба,Танц соба,и бебе игра соба.
 • Добра еластичност,совршена заштита функција.
 • Не содржи никакви токсични материи или штетни материи за човечкото тело.
 • Добра перница,враќање на енергија,светлина и издржливост.
 • Спојните парчиња се брзо и лесно да се соберат, така што можете да го поставите и лесно да го одвоите.
 • Прилагодени бои,дебелина,слоеви,цврстина,и пакување се достапни.
 • Може да направи два слоја или три слоја различни бои,ако дебелина над 20mm.Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Gym mat-Tatami
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Пена вежба Матс производителот и Пена вежба Матс снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Gym mat-Cross
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Пена вежба Матс производителот и Пена вежба Матс снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Gym mat-Weave
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Пена вежба Матс производителот и Пена вежба Матс снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Gym mat-Iron
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
Пена вежба Матс производителот и Пена вежба Матс снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Gym mat-Diamond
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings