• English
 • Français
 • Deutsch
 • Русский
 • Português
 • Italiano
 • हिन्दी
 • Español
 • Nederlandse
 • العربية
 • Tiếng Việt
 • ภาษาไทย
 • Bahasa Indonesia
 • বাঙ্গালী
 • Türk

ЕВА гумен лист

Ние специјализирана за производство, снабдување и извозник ЕВА гумен лист in Taiwan. Ние инсистираме на најдобар квалитет на стоки мора да бидат доставени до клиентите, така што тие можат да останат на пазарот со добар углед и конкурентна цена на пазарот. Ние сме добри и ефикасни во ОЕМ или ODM производи развој на добар квалитет на нашите R & D и производството линија тимска работа. Вашето пребарување ќе биде нашата цел да се постигне со вас. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Нашите

ЕВА гумен лист

се усвоени од страна на многу компании и се успешно извезуваат во различни земји во светот. Сега ние искрено се очекува да се развие долгорочна соработка со вас.
 • ЕВА гумен лист - EVA Foam Sheets-CarSeries
ЕВА гумен лист - EVA Foam Sheets-CarSeries ЕВА гумен лист - EVA Foam Sheets-CarSeries
ЕВА гумен лист
модел - EVA Foam Sheets-CarSeries
EVA пенливи плочи
Детален опис на производот
 • Серијата за текстура на автомобили може да обезбеди добра отпорност на лизгање,и добра перница за поголема безбедност.
 • Погоден за употреба во широк спектар на ситуации и апликации:автомобил душеци,домашни миленици душеци и испреплетени душеци.
 • Добра еластичност,совршена заштита функција
 • Не содржи никаков штетен материјал или токсични материи за човечкото тело
 • ПВЦ бесплатно,Амонијак слободен и без оружје.
 • Добра перница,враќање на енергија,светлина и издржливост
 • Прилагодени бои,дебелина,слоеви,цврстина,и пакување се достапни.

Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
EVA Foam Sheets-CarSeries
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА гумен лист производителот и ЕВА гумен лист снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Closed Cell EVA Foam Sheets
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА гумен лист производителот и ЕВА гумен лист снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Foam Sheets-GymSeries
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА гумен лист производителот и ЕВА гумен лист снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Foam Sheets-SpecialSeries
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА гумен лист производителот и ЕВА гумен лист снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Roll Sheets
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА гумен лист производителот и ЕВА гумен лист снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Craft Sheets
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings