• English
 • Français
 • Deutsch
 • Русский
 • Português
 • Italiano
 • हिन्दी
 • Español
 • Nederlandse
 • العربية
 • Tiếng Việt
 • ภาษาไทย
 • Bahasa Indonesia
 • বাঙ্গালী
 • Türk

ЕВА пена подлога

Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd. е производителот, снабдувачот и извозник на ЕВА пена подлога, Фабрика се наоѓа во Taiwan. Таа е основана од страна на искусен човек со група на млади луѓе со богато искуство, страст и вера. Со години на искуство во R & D, производство и управување, имаме чувствувате опрема, напредна технологија и стручен тим да се развие, производство и продажба на високо квалитетни фино производи со конкурентна цена и верна служба. Ние секогаш тесно соработуваат со клиентите. според нивните спецификации, и ќе им помогне да се развие нивниот пазар. Нашата цел е "да победи на двете двете страни".
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

ЕВА пена подлога

и најдобра услуга. Двете нови и стари клиенти дома и во странство се добредојдени да ја посетите нашата компанија!
 • ЕВА пена подлога - EVA Foam Sheets-SpecialSeries
ЕВА пена подлога - EVA Foam Sheets-SpecialSeries ЕВА пена подлога - EVA Foam Sheets-SpecialSeries ЕВА пена подлога - EVA Foam Sheets-SpecialSeries
ЕВА пена подлога
модел - EVA Foam Sheets-SpecialSeries
EVA пенливи плочи
Детален опис на производот
 • Текстурата создава удобна и издржлива површина за вежбање и опрема за вежбање додека ги заштитува вашите подови.
 • Посебните текстури можат да се користат во најразлични ситуации,вклучувајќи обувки,Спортска опрема,детски играчки и играчки.
 • Специјалната текстура може да ги подобри децата'чувство на допир.
 • Не содржи никакви токсични материи или штетни материи за човечкото тело.
 • ПВЦ бесплатно,Амонијак слободен и без мирис.
 • Водата-отпорен материјал ги прави овие пенливи плочи лесно да се чистат и одржуваат.
 • Прилагодени бои,дебелина,слоеви,цврстина,и пакување се достапни.
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
EVA Foam Sheets-SpecialSeries
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА пена подлога производителот и ЕВА пена подлога снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Closed Cell EVA Foam Sheets
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА пена подлога производителот и ЕВА пена подлога снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Foam Sheets-GymSeries
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА пена подлога производителот и ЕВА пена подлога снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Foam Sheets-CarSeries
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА пена подлога производителот и ЕВА пена подлога снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Roll Sheets
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА пена подлога производителот и ЕВА пена подлога снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Craft Sheets
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings