• English
 • Français
 • Deutsch
 • Русский
 • Português
 • Italiano
 • हिन्दी
 • Español
 • Nederlandse
 • العربية
 • Tiếng Việt
 • ภาษาไทย
 • Bahasa Indonesia
 • বাঙ্গালী
 • Türk

EVA Пена Патосници

Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на EVA Пена Патосници, Кои се направени од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Во текот на процесот на производство, нашите стручни тимови проверува квалитетот на производите на тој начин ние обезбеди супериорни производи на нашите клиенти. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние сме гигант снабдувач на

EVA Пена Патосници

. Ние сме во потрага за партнер кој може да работи оние бизнис со нас. Сите нашите цени се многу конкурентни. Ако сте заинтересирани, ве молиме контактирајте не.
 • EVA Пена Патосници - EVA Foam Sheets-GymSeries
EVA Пена Патосници - EVA Foam Sheets-GymSeries EVA Пена Патосници - EVA Foam Sheets-GymSeries EVA Пена Патосници - EVA Foam Sheets-GymSeries
EVA Пена Патосници
модел - EVA Foam Sheets-GymSeries
EVA пенливи плочи
Детален опис на производот
 • Текстурата создава удобна и издржлива површина за вежбање и опрема за вежбање додека ги заштитува вашите подови.
 • Погоден за означување:Фитнес душеци,Јоду душеци,Tae Kwon Дали душеци,Танц душеци и бебе Игра душеци.
 • Добра еластичност,совршена заштита функција
 • Нетоксичен,еколошки и разградливи.
 • ПВЦ бесплатно,Амонијак слободен и без мирис.
 • Водата-отпорен материјал ги прави овие душеци супер лесно да се чисти и одржува.
 • Прилагодени бои,дебелина,слоеви,цврстина,и пакување се достапни
 • Може да направи два слоја или три слоја различни бои,ако дебелина над 20mm.
<бр/
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
EVA Foam Sheets-GymSeries
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
EVA Пена Патосници производителот и EVA Пена Патосници снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
Closed Cell EVA Foam Sheets
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
EVA Пена Патосници производителот и EVA Пена Патосници снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Foam Sheets-SpecialSeries
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
EVA Пена Патосници производителот и EVA Пена Патосници снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Foam Sheets-CarSeries
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
EVA Пена Патосници производителот и EVA Пена Патосници снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Roll Sheets
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
EVA Пена Патосници производителот и EVA Пена Патосници снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Craft Sheets
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings