• English
 • Français
 • Deutsch
 • Русский
 • Português
 • Italiano
 • हिन्दी
 • Español
 • Nederlandse
 • العربية
 • Tiếng Việt
 • ภาษาไทย
 • Bahasa Indonesia
 • বাঙ্গালী
 • Türk

ЕВА пена блокови

Ние производство, снабдување и извоз ЕВА пена блокови кој е произведен со најдобар квалитет на материјалот и се нудат како по клиент спецификации во Taiwan. Нашите производи се прилагоди според специфичните барања на клиенти во различни дебелини, должини и големини. Опремени со high-end објекти и тим од високо квалификувани и искуство професионална Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd. thrives за реализација на најдобрите на квалитет на повеќето пристапна цена.
Гарантира сите

ЕВА пена блокови

согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.
 • ЕВА пена блокови - EVA 3D Animal
ЕВА пена блокови
модел - EVA 3D Animal
ЕВА пена
Детален опис на производот
Високо-квалитетна EVA пена,ПВЦ бесплатно и,без мирис.
Тоа не't содржи токсични фталати,и еколошки и деградирани.
Тој е обликуван со CNC маркин,направи слатки животни форма за деца.
Погоден за област:дома,јавни места,родител-детски ресторан,градинка и,Расадник центар.
Одговарање за 3~9 години деца за употреба,предвидуваше побезбеден простор за игра.
Лесното поле го прави овој производ лесно да се движи,чисти и чувајте.
Ние можеме да ги прифатиме OEM нарачките за дизајн и производство на нови модели производи.
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
EVA 3D Animal
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА пена блокови производителот и ЕВА пена блокови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Puzzle Set
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА пена блокови производителот и ЕВА пена блокови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Child Chair
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА пена блокови производителот и ЕВА пена блокови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Child Table
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА пена блокови производителот и ЕВА пена блокови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Store Box
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА пена блокови производителот и ЕВА пена блокови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA Rocket Skateboard
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Shing Yau Sponge Enterprise Co., Ltd.
ЕВА пена блокови производителот и ЕВА пена блокови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestevafoam.com
EVA EVA Fair Tale House
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings